Fon Radar & Sigorta Cini Akaryakıt Kampanyası

Katılım Koşulları

1) Bu kampanya, Fon Radar Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan sonra “Fon Radar” olarak anılacaktır.) ve Orange Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. (Bundan sonra “Sigorta Cini” olarak anılacaktır.) tarafından düzenlenmekte, olup 1 Temmuz – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında katılım gösterilen başvuruları kapsamaktadır.
2) Kampanya sadece, satışı yeni gerçekleşen Kasko ve/veya Trafik Sigortası için geçerlidir.
3) Kampanya kapsamında;
Kasko Sigortası için 50 TL,
Trafik Sigortası için 25 TL,
değerinde akaryakıt (benzin veya mazot) Sigorta Cini tarafından hediye edilecektir.
4) Kampanya tarihlerinde “Fon Radar & Sigorta Cini Akaryakıt Kampanyası” formunu dolduran kişiler, Sigorta Cini firması satış danışmanları tarafından Kasko ve/veya Trafik Sigortası teklifi sunulmak üzere aranacaktır.
5) Sigorta Cini firmasının teklifi üzerine poliçe düzenlenmesi halinde, hediye akaryakıt tutarı poliçe yapıldıktan sonra 7 iş günü içinde SMS ile tarafınızca beyan edilen cep telefonuna gönderilecektir.
6) Fon Radar & Sigorta Cini Akaryakıt Kampanyası, Fon Radar veya Sigorta Cini’nin sunduğu/sunacağı başka bir indirim ve kampanyaları ile birleştirilemez.
7) Türkiye’de ikamet eden, 18 yaşını doldurmuş gerçek kişi son müşterilere poliçeleri teslim edilecektir. Bu kampanya ile elde edilen promosyon hakkı hiçbir şekilde para iadesine dönüştürülemez, takası mahsubu talep edilemez.
8) İş bu kampanya 8 madde’den oluşup, Fon Radar ve Sigorta Cini gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında önceden haber vermeden değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Fon Radar & Sigorta Cini Akaryakıt Kampanyası Katılım Formu